Format papieru: Różnice pomiędzy wersjami
Z Leksykon oprawoznawczy
| Linia 7: | Linia 7: | ||
! Rząd A | ! Rząd A | ||
! Rząd B | ! Rząd B | ||
| − | ! Rząd | + | ! Rząd C |
|- | |- | ||
| 0 | | 0 | ||
Wersja z 14:39, 17 sie 2020
| x | Rząd A | Rząd B | Rząd C |
|---|---|---|---|
| 0 | 841×1189 | 1000×1414 | 917×1297 |
| 1 | 594×841 | 707×1000 | 648×917 |
| 2 | 420×594 | 500×707 | 458×648 |
| 3 | 297×420 | 353×500 | 324×458 |
| 4 | 210×297 | 250×353 | 229×324 |
| 5 | 148×210 | 176×250 | 162×229 |
| 6 | 105×148 | 125×176 | 114×162 |